Кран кутовий приладовий 1/2-1/2 КР-002



Вентиль кутовий застосовується в якості запірно - регулюючої арматури при підключенні санітарно-технічних приладів (змивного бачка, пральної або посудомийної машини тощо) до квартирного трубопроводу гарячого і холодного водопостачання.
Вентиль дозволяє вирівнювати тиск при одночасному включенні декількох споживачів, а також може використовуватися в якості запірної арматури. Зазвичай використовується разом з декоративної чашкою для монтажу на виході із стіни. Сучасний дизайн: ручка вентиля виконана у формі рифльоної поверхні. Корпус вентиля виконаний з хромованої латуні, має дуже високу міцність і стійкість до механічних впливів.
Робочим вузлом вентиля є кран-букса керамічна. Внутрішній запірний елемент виконаний з двох металокерамічних ретельно відполірованих дисків (пластин) з отворами (статичного і поворотного), суміщення або розлучення яких забезпечує роботу вентиля. Завдяки використанню кран-букси робота вентиля швидка і безшумна, термін експлуатації набагато більше, ніж у вентилів з гумовою манжетою. Ремонтопридатний, досить зняти рукоятку і замінити кран-буксу на нову.
Приєднувальна різьба зовнішня: підключення до водопровідної мережі 1/2", для підключення сантех. приладу – 1/2".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ASCO |
| Страна производитель | Тайвань |
| Условный проход | 15 мм |
| Рабочая среда | Вода, Неагрессивная среда |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление | 20 бар |
| Материал корпуса | Латунь |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Ручной привод | Маховик |
| Вес | 0.195 кг |
| Диаметр крана | 1/2" |
| Тип подключения | наружная-наружная |
| Назначение | Водопровод внутренний |
- Цена: 132 ₴


