Зворотний осмос з помпою та мікрокомп'ютером, з 7 ступенями очищення з мінералізатором та біокерамічним картриджем на станині.
З кожним роком стан нашої екології стає все гіршим і гіршим. Повітря, яким ми дихаємо, продукти, які вживаємо в їжу, далекі від ідеальних. Якість води в наших будинках і квартирах наближається до критичної позначки і вже ні для кого не секрет, що її не можна вживати, попередньо не очистивши. Ось для таких випадків і є системи зворотного осмосу. Принцип дії таких систем заснований на повному очищенні води від усіляких домішок, мікроорганізмів до отримання дистильованої води з подальшим її насиченням корисними речовинами та мікроелементами. Існує хибна думка, що воду після очищення осмосом не можна пити. Насправді дистильована вода, що отримується після проходження через осмотичну мембрану, зберігається в накопичувальному баку. Перш ніж потрапити до споживача, вона проходить шлях через вугільний постфільтр та мінералізатор, які у свою чергу і насичують воду життєво необхідними мінералами та мікроелементами. Якість води,¦очищеної системою зворотного осмосу , порівняна з якістю більшості мінеральних вод відомих виробників, представлених на ринку України.
7 - ступінчаста система зворотного осмосу з помпою, мікрокомп'ютером і мінералізатором укомплектована всім необхідним і готова до використання в побуті. Розміри даної системи підібрані таким чином, щоб вона поміщалася під кухонні мийки будь-яких розмірів.
В комплект входить: 3 колби префільтрації з механічним та вугільними картриджами, осмотична мембрана з корпусом, постфільтр, мінералізатор, біоактиватор для покращення якості води, помпа - насос для підвищення тиску в системі, накопичувальний бак 11-12 літрів, подвійний кран для чистої води, а також ключі, комплекти для підключення до водопровідної труби та дренажу. Також колби та верхні картриджі розміщені на рамі (станині) для більш зручного розміщення та заміни нижніх картриджів.
Для контролю якості води в комплект також входить пристрій контролю якості води - мікрокомп'ютер виробництва Тайвань.
Наявність помпи - насоса підвищення тиску необхідне використання системи очищення у будинках та інших. житлових і нежитлових приміщеннях, де загальний тиск у системі водопроводу не досягає значень 2.6- 2.8 атмосфер. Наявність помпи датчиків низького і високого тиску дозволяє їй працювати в автоматичному режимі без участі людини.
Купити в Києві систему зворотного осмосу Польща 7 ступенів на станині з помпою, мікрокомп'ютером, біоактиватором і мінералізатором Ви можете на нашому сайті, попередньо оформивши замовлення або зателефонувавши за вказаними телефонами. Це займе у Вас пару секунд.
Параметри
Тип система: відкритого типу
Щаблі префільтрації: 3 ступені префільтрації
Тип мембрани: TLC75F APPLIED MEMBRANES® (TLCF-Series)
Тип фітингів: ORG-System
Тип краніка: Краник FXFCH4
Тип мінералізатора: мінералізатор (AIMRO)
Приєднання до води: Приєднання 1/2" (FX-BP)
Виробник залишає за собою право вносити корективи до конструкції та комплектації приладу без попереднього повідомлення покупців. Як правило, корективи вносяться для покращення якості роботи системи та збільшення терміну її експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Top Filter |
| Страна производитель | Польша |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Использование | Для холодной воды |
| Число ступеней очистки | 7 |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация | |
| Фильтрующий модуль в комплекте | Да |
| Ресурс стандартного фильтрующего модуля | 8000 л |
| Накопительная емкость | Да |
| Кран | Да |
| Объем накопительной емкости | 11 л |
| Помпа для повышения давления | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Высота накопительной емкости | 300 мм |
| Ширина накопительной емкости | 250 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
- Цена: 10 780 ₴





