Система зворотного осмосу 7 ступенів з мембраною підвищеної продуктивності 3013- 600 ( 600галонів - 2268л) безбачкового типу.
Основною перевагою даної системи є наявність у ній в якості робочого елемента мембрани підвищеної продуктивності 600 галонів, що дозволяє виключити використання в якості накопичевального бака. Це дозволяє значно заощадити простір. Але самим головним достоїнством є підвищена продуктивність мембрани, що дозволяє отримати одномоментно достатню кількість води протягом меньшого часу. Дані системи часто використовуються в кафе, невеликих ресторанах, кав'ярнях, де необхідний постійний відбір води для приготування кави, чаю, різних напоїв і немає можливості очікування поки бак наповниться водою, як у випадку зі стандартною системою зворотного осмосу. Крім того, великою перевагою є можливість заміни мембрани на більш потужну 800 галонів, що значно підвищує продуктивність системи. Для порівняння, продуктивність мембрани 600 галонів - 95л/год або 1,58 л/хв, 800 галонів - 126л/год або 2.1л/хв. Ці системи унікальні по своїй суті і є більш практичною альтернативою системам з накопичувальним баком. Дані системи можна розміщувати як під мийкою, так і на мийці. Красивий і приємний зовнішній вигляд прикрасить будь-яку кухню. Наявність дисплея на передній панелі дозволяє контролювати процес отримання питної води і стежити за ресурсом картриджів (тобто стежити за часом заміни).
Принцип дії систем зворотного осмосу заснований на повне очищення води від всіляких домішок, мікроорганізмів до отримання дистильованій води з подальшим її насиченням корисними речовинами і мікроелементами. Існує помилка, що воду після очищення осмосом не можна пити. Насправді, дистильована вода, одержувана після проходження через осмотичну мембрану, проходить шлях через вугільний постфільтр і мінералізатор, які в свою чергу і насичують воду життєво необхідними мінералами і микроэллементами. Якість води, очищеної системою зворотного осмосу , порівнянне з якістю більшості мінеральних вод відомих виробників, представлених на ринку України.
В комплект входить: 3 колби префильтрации з механічним і вугільними картриджами, вмонтовані в корпус системи, осмотична мембрана, постфільтр, мінералізатор, ОВП - картридж (ORP Redox) (картридж, який зменьшує рівень ОВП води та робить її "живою" і корисною для організму), подвійний кран для чистої води, комплекти для підключення до водопровідної труби та дренажу.
Система зворотного осмосу повністю готова до експлуатації. Укомплектована всіма необхідними комплектуючими.
Дана система комплектується помпою - насос для підвищення тиску і розрахована на застосування в системах водопостачання з робочим тиском менше 2.8 бар в системі. Якщо тиск більше 2.8 бар, то помпа - насос не буде включаться в роботу.
Наявність помпи, насоси для підвищення тиску необхідно для використання системи очищення в будинках і інших житлових і нежитлових приміщеннях, де загальний тиск в системі водопроводу не досягає значень 2.6 - 2.8 атмосфер. Наявність у помпи датчиків низького і високого тиску дозволяє їй працювати в автоматичному режимі без участі людини.
Виробник залишає за собою право вносити корективи в конструкцію і комплектацію приладу без попереднього повідомлення покупців. Як правило, корективи вносяться для поліпшення якості роботи системи і збільшення терміну її експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Тайвань |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Использование | Для холодной воды, Для питьевой воды |
| Число ступеней очистки | 7 |
| Скорость фильтрации | 1.5 литр/мин |
| Назначение очистки | Обезжелезивание, Умягчение, Очистка от свободного хлора, Минерализация |
| Вес | 10 кг |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Фильтрующий модуль в комплекте | Да |
| Накопительная емкость | Нет |
| Кран | Да |
| Помпа для повышения давления | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальное давление на входе | 0.5 атм |
| Максимальное давление на входе | 10 атм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
- Цена: 12 672 ₴











